Bluelake Inn @ Heavenly Village

**
944 Friday Avenue, South Lake Tahoe, 96150, CA, Amerikas forente stater
Bestill nå online. Priser fra USD68.
Vi har kundebehandlere tilgjengelige, vennligst ring
Se alle bildene i galleriet

Bestill nå online
Priser fra USD68

netter
1 Rom Med 2 Voksne Endre søk
Vis priser
Rom
Rom
☰
Kjæledyr tillatt
Gratis Wi-Fi
Gratis frokost
Parkering tilgjengelig
Send denne siden

Bluelake Inn @ Heavenly Village er beleilig plassert i South Lake Tahoe. Hotellgjestene kan nyte hotellets direkte tilgang til stranden.

Vi tilbyr en kostnadsfri internettilgang på hotellets fellesområder.

Grill sammen med familie og venner på hotellets utplasserte griller. Vaskeritjenester kan ordnes mot et tillegg. Hotellet er fullstendig røykfritt.

Vis mer »

Spørsmål og Svar

Bluelake Inn @ Heavenly Village Rom

1 King Bed Non Smoking (No Pets Allowed)
1 King bed 25 m2
Coffee/tea maker, Shower, TV, Air conditioning, Hair dryer

1 King Bed

270 sq feet, located on the top floor

Internet - Free WiFi

Entertainment - 39-inch flat-screen TV with premium channels

Food & Drink - Refrigerator, microwave, and coffee/tea maker

Sleep - Blackout drapes/curtains and bed sheets

Bathroom - Partially open bathroom, shower/tub combination, a hair dryer, and towels

Practical - Laptop workspace and wardrobe or closet

  >>
2 Queen Beds Non Smoking (Pet Friendly)
2 Queen Bed 25 m2
Coffee/tea maker, Shower, TV, Air conditioning, Hair dryer

2 Queen Beds

270 sq feet, located on the ground floor

Internet - Free WiFi

Entertainment - 39-inch flat-screen TV with premium channels

Food & Drink - Refrigerator, microwave, and coffee/tea maker

Sleep - Blackout drapes/curtains and bed sheets

Bathroom - Partially open bathroom, shower/tub combination, a hair dryer, and towels

Practical - Laptop workspace and wardrobe or closet

  >>
2 Queen Beds Non Smoking (No Pets Allowed)
2 Queen Bed 25 m2
Coffee/tea maker, Shower, TV, Air conditioning, Hair dryer

2 Queen Beds

270 sq feet, located on the ground floor

Internet - Free WiFi

Entertainment - 39-inch flat-screen TV with premium channels

Food & Drink - Refrigerator, microwave, and coffee/tea maker

Sleep - Blackout drapes/curtains and bed sheets

Bathroom - Partially open bathroom, shower/tub combination, a hair dryer, and towels

Practical - Laptop workspace and wardrobe or closet

  >>

Bluelake Inn @ Heavenly Village Tjenester og fasiliteter

Kjæledyrvennlig‎
Gratis trådløst Internett
Gratis frokost
Parkering tilgjengelig
Gratis WiFi
Kaffe- og tekoker

 

Bluelake Inn @ Heavenly Village Vanlige spørsmål

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Bluelake Inn @ Heavenly Village?
Innsjekking er mulig fra kl. 15:00. Utsjekking er senest kl. 11:00.
Hva er den nærmeste flyplassen til Bluelake Inn @ Heavenly Village?
Lake Tahoe, CA, United States (TVL) ligger 5.31 mi fra eiendommen.
Hvor nær stranden ligger Bluelake Inn @ Heavenly Village?
Hotellgjestene kan nyte hotellets direkte tilgang til stranden.
Tilbyr Bluelake Inn @ Heavenly Village gratis Wi-Fi?
Vi tilbyr en kostnadsfri internettilgang på hotellets fellesområder.
Er det grillfasiliteter på området?
Grill sammen med familie og venner på hotellets utplasserte griller.
Er det vaskeritjenester?
Vaskeritjenester kan ordnes mot et tillegg.
Er røyking tillatt på eiendommen?
Hotellet er fullstendig røykfritt.

Bluelake Inn @ Heavenly Village på kartet

📍 Bluelake Inn @ Heavenly Village
Klikk for å samhandle med kartet

 

Se alle bildene i galleriet
Gjesteanmeldelser
“...The room was clean and spacious....”
Klikk her for å si din mening

Informasjon om området

    Flyplasser i nærheten av Bluelake Inn @ Heavenly Village

    • Lake Tahoe, CA, United States (TVL) - 5.31 mi
    • Minden, NV, United States (MEV-Minden-Tahoe) - 10.56 mi
    • Carson City, NV, United States (CSN) - 19.62 mi
    • Truckee, CA, United States (TKF-Truckee Tahoe) - 27.22 mi
    • Reno, NV, United States (RNO-Reno-Tahoe Intl.) - 38.98 mi
    • Yerington, NV, United States (EYR-Yerington Municipal) - 42.28 mi
    • Placerville, CA, United States (PVF) - 46.85 mi

    Museer

    • Marcus Ashley Inc - 922 f

Hoteller i nærheten av Bluelake Inn @ Heavenly Village

Big Pines Mountain House is a pet-friendly motel located in South Lake Tahoe, California. Each room at Big Pines Mountain House has a TV featuring cable ...
Boasting a prime position along the glistening blue waters of Lake Tahoe — where the California-Nevada border lies — Hotel Becket is in proximity to a ...
Located in Heavenly Village just steps from Heavenly Resort’s ski gondola, Marriott Grand Residence Club, Lake Tahoe offers spacious residences with 42-inch ...
Basecamp Tahoe South offers a unique retreat with its rooftop hot tub, located just a 5-minute walk from both the Heavenly Mountain ski area and the scenic ...